Przypominamy podstawowe informacje z zakresu przetwarzania danych osobowych dostarczanych przez Państwa podczas korzystania z naszej strony internetowej.

Informacje

Przetwarzamy Państwa dane osobowe, ponieważ jest to niezbędne do współpracy z Państwem. Dodatkowo, przepisy prawa wymagają od nas przetwarzania Państwa danych np. dla celów podatkowych.

Prawa

Każdej osobie, której dane osobowe są przetwarzane przez firmy Resurs A. Radziszewski oraz Energodiagnostyka Sp. z o.o. przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Pamiętajcie Państwo o tym, że nie w każdym przypadku możliwe jest zrealizowanie Państwa praw w odniesieniu do informacji zapisanych w plikach cookies.
Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w Polityce Prywatności skąd dowiecie się między innymi o rozwiązaniach umożliwiających określenie Państwa ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Zgoda

Zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmy Resurs A. Radziszewski oraz Energodiagnostyka Sp. z o.o. wyrażacie Państwo przechodząc z tego komunikatu do strony widocznej w tle (przycisk "Przejdź do strony" lub poprzez kliknięcie w przycisk "X"). Udzieloną zgodę możecie Państwo wycofać w każdej chwili, co jednak nie będzie równoznaczne z tym, że korzystanie z przekazanych informacji do czasu wycofania zgody było niezgodne z prawem.

Brak zgody

Jeśli jednak nie wyrażacie Państwo zgody na przetwarzanie Waszych danych osobowych przez firmy Resurs A. Radziszewski oraz Energodiagnostyka Sp. z o.o., prosimy o opuszczenie naszej strony RESURS.PL przez zamknięcie okna przeglądarki lub przez cofnięcie się do strony oglądanej wcześniej.